Виставка «Технополігон 2021»

2021.05.27

ДП «Автомоторс», в період з 18 по 20 травня 2021 року, приймала участь у виставці «Технополігон 2021». Виставка проходила за адресою с. Березівка, вул. Амстердамська, 1 (37 км Житомирськой траси), КиївЕкспоПлаза.

Вказаний захід – це чудова можливість для нас зустріти існуючих і нових партнерів, клієнтів і друзів. Враховуючи те, що відвідувачі і учасники «Технополігон 2021» є як правило спеціалістами певної галузі промисловості – це спілкування особливо цінне і корисне.

Відвідувачі «Технополігон 2021» своїми очима в режимі реального часу спостерігали за сучасними технологічними процесами будівництва дороги. Під час будівництва були проведені майстер-класи по техніці, сучасним матеріалам та технологіям, що в принципі було би неможливо зробити під час будь-якого іншого заходу по цій тематиці.

Стенд ДП «Автомоторс», крім спеціалістів шляхо-будівельної галузі, відвідали також представники підприємств транспорту, сільського господарства , машинобудування і інших галузей промисловості. Обговорювалися можливості співпраці що до постання і сервісу двигунів “DEUTZ” і АКПП “ALLISON”.

Щиро дякуємо організаторам виставки за чудовий захід і за позитивні емоції.

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування двигунів Deutz Дойц в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту двигунів Deutz, оригінальні запасні частини Deutz, великий склад запасних частин в наявності і підтримує офіційну гарантію двигунів Deutz на території України