Сфера застосування
НАФТОГАЗ

Пропонуємо компаніям нафто- і газовидобутку комплексні рішення з модернізації і ремонту двигунів Deutz / MTU і трансмісій Allison. Поставка і сервіс дизельних двигунів для приводу компресорів і насосів.

Силові приводи
для нафтогазу

Комплексна сервісна підтримка підприємств нафтогазового комплексу. Здійснюємо поставку, модернізацію і ремонт двигунів і трансмісій.

 • Модернізація і сервіс АКПП Allison для бурових установок
 • Підбір комплектації і постачання двигунів Deutz для азотних компресорних станцій
 • Ремоторизація компресорних станцій із заміною двигуна на Deutz
 • Поставка і сервісне обслуговування дизельних приводів на базі двигунів Deutz, MTU і Doosan для газо- і нафтовидобувних застосувань

naftogaz-3
Рішення в сфері

Наші продукти для ваших задач

Кращі двигуни і АКПП для обладнання нафто- і газовидобутку. Оперативна інженерна та сервісна підтримка.

Надійний партнер для нафтогазового сектора

Нафтогазові підприємства споконвічно є великими замовниками дизельних силових установок Deutz/Allison. З одного боку, це обумовлено великою кількістю і функціональною різноманітністю стаціонарного і пересувного обладнання, а також спеціальної техніки, задіяної в технологічно складних процесах розвідки, видобутку і транспортування сировини. З іншого боку, це пов’язано з віддаленістю нафтогазових родовищ і магістральних трубопроводів від ліній електропередач, що не дозволяє підприємствам використовувати обладнання на електричному приводі.

Упродовж багатьох десятиліть компанія Allison Transmission розробляє і виробляє автоматичні коробки передач для паливно-енергетичного сектора. Автоматичні коробки передач Allison працюють на нафтових і газових родовищах усього світу, полегшуючи і роблячи більш продуктивними перекачку, буріння свердловин, проведення гідророзривів, підйомні операції.

Надійна конструкція коробок передач Allison Transmission повністю відповідає роботі, яку їм доводиться виконувати в таких суворих умовах. Завдяки технології Continuous Power Technology ™ і можливості зручного інтегрування зі спеціальним обладнанням коробки передач Allison підвищують продуктивність і дозволяють працювати з високою точністю.

В Україні дизельні силові приводи з АКПП Allison Transmission активно застосовуються для комплектації бурових установок, головне призначення яких – буріння свердловин і горизонтально-направлене буріння (ГНБ) – полягає в руйнуванні гірських порід з подальшим видаленням виробленого матеріалу і зміцненням нестійких стінок пробуреної свердловини. У цій роботі силовий привід забезпечує функціонування всієї бурової установки: бурових насосів, ротора і лебідки.

Компанія «Автомоторс» проводить модернізацію таких бурових установок і встановлює силові агрегати в складі дизельних двигунів Deutz і трансмісій Allison на самохідні і стаціонарні бурові установки будь-яких типів. Проводить тех. обслуговування, пусконалагоджувальні роботи, поставляє запасні частини та комплектуючі.

Також дизельні силові приводи в нафтогазовій галузі використовуються в складі насосних установок для гідророзриву пласта, пересувних насосних установок, колтюбінгових, компресорних азотних станцій, змішувальних, цементувальних, гідратаційних установок, парогенераторів, установок для кислотної обробки свердловин, підйомних установок для ремонту свердловин, гідромоніторних установок перфорації свердловин, вібраційних джерел сейсмічних сигналів і т.д.

Компанія «Автомоторс» широко відома в колах нафто- і газо видобутку як надійний партнер для здійснення обслуговування та ремонту газодобувної та нафтовидобувної спецтехніки. Ми співпрацюємо з такими відомими компаніями як Haliburton, Shlumberge, СП «Полтавська газонафтова компанія», АТ «Укргазвидобування», АТ «НВАТ ВНДІкомпресормаш», ТОВ «SENSI» і ін.

Завантаження

Матеріали для скачування

Корисна інформація та рекомендовані моделі

Назва
Скачать
Назва: Рішення Allison Transmission для нафтогазової галузі
Назва: Каталог моделей Allison Transmission для нафтогазової галузі
Назва: Рішення MTU для нафтогазової галузі
Назва: Каталог двигунів MTU для нафтогазової галузі
Наш досвід

Вибрані проекти

Переваги роботи з нами
в цій сфері

Наша мета – найбільш повне задоволення потреб клієнтів, починаючи від технічного супроводу проектів до оперативної сервісної підтримки. Підтвердженням тому є розвинена сервісна інфраструктура і багатий досвід в проведенні складних ремонтів:

 • У нас є два висококласних сервісних центри в Україні: в Києві і в Запоріжжі
 • Ми маємо єдиний в Україні випробувальний стенд для автоматичних трансмісій Allison
 • На постійному техобслуговуванні в ДП «Автомоторс» більше 12 000 двигунів по всій Україні
 • Єдиний в Україні випробувальний стенд гальмівних систем ABS Knorr-Bremse для діагностики гарантійних випадків
 • 15 мобільних сервісних бригад, які доступні в будь-якій точці України 24/7
 • Ми брали участь в ремонті і обслуговуванні техніки для створення саркофага над ЧАЕС
 • В наявності найбільший в Україні склад офіційних оригінальних запчастин Deutz (Дойц)
 • Досвід в проведенні ремоторизації с/г і військової техніки з заміною двигунів і трансмісій, а також досвід капітальних ремонтів когенераційних установок

Якщо у вас є питання, залиште свою заявку
і ми зв'яжемося з вами: