Сфера застосування
ВІЙСЬКОВА ТЕХНІКА

Пропонуємо всебічну підтримку українським виробникам військової техніки, а також надійне сервісне обслуговування. Широкий спектр продуктів: від силових агрегатів з двигунами Deutz і трансмісіями Allison / Eaton до елементів ходової Meritor і систем охолодження ДВС.

Комплектуючі
та інженерні рішення

У сфері кооперації з українськими виробниками військової техніки ДП «Автомоторс» об’єднує найкращих світових виробників комплектуючих і українську команду інженерів і конструкторів.

 • Підбір і постачання комплектуючих
 • Підготовка РКД
 • Навчання експлуатаційного персоналу кінцевого замовника
 • Гарантійний сервіс

voenka-1
Рішення в сфері

Рішення для військової техніки

- Двигуни і трансмісії з дозволом експортного контролю
- Збірка силових агрегатів і калібрування ЕБК
- Багаторічний досвід участі як в проектах розробки бронетехніки, так і модернізації існуючої

Від ідеї до реалізації

Вже понад 15 років ДП «Автомоторс» співпрацює з оборонними підприємствами України. Ми брали участь у розробці та випробуваннях силових установок для більшості зразків української бронетехніки: БТР-3, БТР-4, Дозор, Тритон, Козак, Отаман, Хорунжий. З 2014 року інженери ДП «Автомоторс» були задіяні в проведенні глибокої модернізації із заміною двигунів і трансмісій на БТР-60, БТР-70, БТР-80, БМП і БРДМ для підвищення обороноздатності України.

У проектах створення техніки військового призначення наша компанія співпрацює як з державними підприємствами, так і з приватними компаніями. Ми є членами Асоціації виробників озброєння і військової техніки України, а також Ліги оборонних підприємств України. Фахівці ДП «Автомоторс» надають всебічну інженерну підтримку українським розробникам продукції військового призначення, починаючи зі стадії технічних консультацій, участі в проектуванні, динамічних розрахунках, 3D моделюванні, підготовці РКД, роботах з адаптації агрегатів і вузлів, які ми поставляємо, в процесі створення прототипів нових зразків техніки, так і модернізації існуючих.

Використовуючи накопичений досвід і тісні зв’язки з німецькими та американськими заводами-виробниками комплектуючих, наша компанія здатна запропонувати комплексні рішення для українських виробників військової техніки. Наші інженери підберуть і реалізують в 3D компонування силової установки і системи охолодження, індивідуально сконфігурувавши їх під потреби конкретного проекту. Крім цього, пропонуємо елементи ходової від американської компанії Meritor, мости в зборі або підвіску, аналогічну HMMWV.

Серцем наших рішень для бронетехніки є двигун Deutz в зборі з автоматичною коробкою передач Allison Transmission. Компанія Deutz – одна з небагатьох, яка кастомізує двигуни не тільки для техніки різних сегментів (наприклад, сільськогосподарська, автомобільна, генератори і т.д.), але і для машин кожного конкретного типу. Тому військові і цивільні замовники цінують цю властивість компанії. Такого розмаїття опцій немає ні у одного виробника. І, мабуть, найголовніша перевага Deutz – це ціна, яка навіть для українського ринку цілком конкурентна, особливо якщо враховувати високу якість, гнучкість комплектації і тривалі терміни гарантії.

Що стосується АКПП, то ми виконуємо інженерні розрахунки динамічних навантажень силової установки, а також проводимо роботи з оптимізації калібрування електронних блоків управління АКПП під режими роботи кожного конкретного виробу. Для цього на стадії створення прототипу, розробляється індивідуальна програма випробувань, проводяться відповідні заміри і потім випускається індивідуально оптимізована версія прошивки блоку управління АКПП.

Для того, щоб силова установка двигуна, навіть в найнапруженіших умовах експлуатації при критичних температурах навколишнього повітря, працювала без втрати потужності, ми пропонуємо індивідуальну розробку системи охолодження від всесвітньо відомого лідера галузі – компанії AKG Thermotechnik. Габарити теплообмінників, їх геометрія, а також тип вентилятора (вентиляторів) підбирається і конфігурується індивідуально під кожний конкретний виріб.

Наш досвід

Вибрані проекти

Переваги роботи з нами
в цій сфері

Наша мета – найбільш повне задоволення потреб клієнтів, починаючи від технічного супроводу проектів до оперативної сервісної підтримки. Підтвердженням тому є розвинена сервісна інфраструктура і багатий досвід в проведенні складних ремонтів:

 • У нас є два висококласних сервісних центри в Україні: в Києві і в Запоріжжі
 • Ми маємо єдиний в Україні випробувальний стенд для автоматичних трансмісій Allison
 • На постійному техобслуговуванні в ДП «Автомоторс» більше 12 000 двигунів по всій Україні
 • Єдиний в Україні випробувальний стенд гальмівних систем ABS Knorr-Bremse для діагностики гарантійних випадків
 • 15 мобільних сервісних бригад, які доступні в будь-який точці України 24/7
 • Ми брали участь в ремонті і обслуговуванні техніки для створення саркофага над ЧАЕС
 • В наявності найбільший в Україні склад офіційних оригінальних запчастин Deutz (Дойц)
 • Досвід в проведенні ремоторизації с/г і військової техніки з заміною двигунів і трансмісій, а також досвід капітальних ремонтів когенераційних установок

Якщо у Вас є питання, залиште свою заявку
і ми зв'яжемося з вами: