Сфера застосування
СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Пропонуємо всебічну підтримку українським виробникам сільськогосподарської техніки, а також надійне сервісне обслуговування. Широкий спектр продуктів: від силових агрегатів для сільськогосподарської техніки до біогазових когенераційних установок.

Двигуни і комплектуючі
для агросектору

Кращі рішення для українських виробників і власників сільськогосподарської техніки: тракторів, комбайнів, обприскувачів, насосів, біогазових установок.

 • Підберемо, встановимо і відремонтуємо якісні двигуни Deutz і Yanmar для сільськогосподарської техніки.
 • Дизельний привід Deutz / Yanmar для насосів, дробарок і подібних агрегатів за ідеальною ціною.
 • Проведемо заміну двигуна ЯМЗ, ММЗ на Deutz або Yanmar.
 • Підберемо, прорахуємо і запустимо біогазову газопоршневу когенераційну установку потужністю 400 – 2000 кВт.

агро-1
Рішення в сфері

Наші продукти для ваших завдань

- Кращі дизельні і газові двигуни для сільгосптехніки
- Гнучка комплектація і індивідуальний підхід
- Пряма ціна від офіційного дилера без переплат

Двигуни Deutz – еталон для сільгосптехніки

Двигуни Deutz широко використовуються для сільськогосподарських тракторів і різного сільгосп обладнання. Наприклад, тільки в 2018 році німецький виробник Deutz (Дойтц) поставив 35 660 дизельних двигунів виробникам сільськогосподарської техніки (зростання на 26% в порівнянні з попереднім роком) із загального числа 161 646 одиниць. Компанія «Автомоторс» більше 20 років успішно співпрацює з різними виробниками сільгосптехніки і допомагає українським виробникам адаптувати і інтегрувати двигуни Дойц (Deutz) в техніку, вироблену на наших українських підприємствах.

Що стосується зарубіжних сільгосп проектів з використанням двигунів Deutz, то список таких проектів і моделей може бути просто нескінченний. Дуже широко застосовуються двигуни Deutz корпорацією SDF Group. Крім задоволення основної потреби в двигунах для виробника сільськогосподарських машин SDF Group, Deutz використовується в тракторах Deutz-Fahr. В основному там використовуються Deutz TCD 6.1, а на моделях 6095, 6065HTS, 6090 HTS, 6090 встановлюють більш потужні нові двигуни Deutz TCD 7.8, так як і в тракторах Same, німецькі дизелі Deutz зараз ставляться і в тракторах Fendt Vario потужністю від 130 до 396 к.с.

Компанія Argo Tractors також стала постійним клієнтом Deutz, переходячи на нові компактні двигуни Deutz для своїх тракторів Landini і McCormick потужністю 70-136 к.с. Виробник тракторів Zetor тепер також використовує двигуни Deutz для невеликих моделей тракторів Hortus і Major та більш потужні шестициліндрові дизельні двигуни Deutz для моделей Crystal.

Компанія Deutz оснащує своїми двигунами все обприскувачі Chafer, також двигуни Deutz ставлять на популярні в Україні обприскувачі Hardi, Alpha, Agrifac, Amazone, а все обприскувачі Sand виходять зі складального ковеера з двигунами Deutz TCD 6.1.

Також дизелі Deutz поставляються для сільськогосподарських телескопічних навантажувачів Claas, для телескопічних навантажувачів Faresin, для телескопічних навантажувачів Kramer. Відомі виробники сільгосптехніки Manitou і Merlo широко використовують лінійку двигунів Deutz. Двигуни Deutz є серцем техніки Schaffer, Tobroco, Weidemann. Всі ці виробники навантажувачів покладаються на потужність і надійність німецьких двигунів Deutz.

Agco використовує двигуни Deutz в Латинській Америці настільки широко, що в Аргентині було спеціально запущене спільне виробництво двигунів Deutz для задоволення попиту на місцевих латиноамериканських ринках.

Даний список сільськогосподарських проектів з використанням двигунів Deutz можна ще довго продовжувати, оскільки двигуни Deutz зарекомендували себе як дуже надійні і витривалі.

Наш досвід

Вибрані проекти

Переваги роботи з нами
в цій сфері

Наша мета – найбільш повне задоволення потреб клієнтів, починаючи від технічного супроводу проектів до оперативної сервісної підтримки. Підтвердженням тому є розвинена сервісна інфраструктура і багатий досвід в проведенні складних ремонтів:

 • У нас є два висококласних сервісних центри в Україні: в Києві і в Запоріжжі
 • Ми маємо єдиний в Україні випробувальний стенд для автоматичних трансмісій Allison
 • На постійному техобслуговуванні в ДП «Автомоторс» більше 12 000 двигунів по всій Україні
 • Єдиний в Україні випробувальний стенд гальмівних систем ABS Knorr-Bremse для діагностики гарантійних випадків
 • 15 мобільних сервісних бригад, які доступні в будь-якій точці України 24/7
 • Ми брали участь в ремонті і обслуговуванні техніки для створення саркофага над ЧАЕС
 • В наявності найбільший в Україні склад офіційних оригінальних запчастин Deutz (Дойц)
 • Досвід в проведенні ремоторизації с/г і військової техніки з заміною двигунів і трансмісій, а також досвід капітальних ремонтів когенераційних установок

Якщо у Вас є питання, залиште свою заявку
і ми зв'яжемося з вами: