Сфера застосування
ШАХТИ І ГЗК

Пропонуємо шахтам і ГЗК комплексні рішення з модернізації і ремонту силових установок для гірничої техніки, а також нові гірські самоскиди і навантажувачі під замовлення.

Сервіс, модернізація і нова техніка

Комплексна сервісна підтримка шахт, ГЗК і залізорудних комбінатів. Здійснюємо заміну, модернізацію та ремонт двигунів і трансмісій. Фахівці «Автомоторс» мають всі необхідні дозволи і допуски для підземних робіт в шахтах.

 • Підберемо, встановимо і відремонтуємо двигуни Deutz і АКП Allison для шахтної техніки
 • Проведемо гарантійний ремонт Deutz / Allison / MTU
 • Здійснимо поставку шахтної техніки під ваші потреби

mines-1
Рішення в сфері

Наші продукти для ваших задач

Кращі двигуни і АКПП для гірського устаткування. Гірська техніка під замовлення. Оперативна інженерна та сервісна підтримка.

Довговічність і надійність агрегатів – обов’язкова умова для позашляхових машин і техніки, яка використовується для видобутку корисних копалин. Тому провідні виробники вибирають двигуни Deutz і АКП Allison для установки на свою техніку.

Дизельні силові приводи Deutz широко застосовуються в складі устаткування і механізмів, що використовуються для видобутку корисних копалин, дробильно-розмельного устаткування роторного, конусного, щоковогоі валкового типів. Активно використовуються двигуни Deutz з повітряним охолодженням на спеціальному шахтному обладнанні. повітряні двигуни Deutz за багато років експлуатації зарекомендували себе як одні з найбільш надійних двигунів для робіт в запилених умовах: в підземних умовах шахт і в важких кар’єрних умовах роботи.

Завдяки неймовірній надійності і працездатності в найтяжких умовах шахт і кар’єрів, двигуни Deutz застосовують в своїй кар’єрній і шахтній техніці світові лідери у виробництві такого обладнання. Наприклад, наші двигуни Deutz поставляються на спец техніку Epiroc, на спецтехніку Sandvik, на машини Atlas Copco, а також Bell, Paus і БЕЛАЗ. Примітно, що вже навіть китайські виробники ставлять оригінальні німецькі двигуни Deutz на свою техніку. Це такі відомі на світових ринках китайські бренди шахтного устаткування як CANW, Fambition, Sany і інші.

До речі, з 2020 року «Автомоторс» представляє на українському ринку китайський бренд CANW. Вантажники і самоскиди CANW для підземних робіт з німецькими двигунами Deutz отримали заслужене визнання у клієнтів як в самому Китаї, так і за його межами.

Крім дизельних двигунів, також автоматичні трансмісії Allison Transmission, які ми офіційно представляємо на території України, досить широко застосовуються на гірничо-збагачувальних комбінатах і кар’єрах в різній спец техніці, наприклад, такій як: шарнірно-зчленовані самоскиди Bell (моделі B18E, B20E, B25E, B30E, B35E, B40E, B45E, B50E, B60E) і кар’єрні самоскиди Volvo моделі A60H (вантажопідйомність 55 тонн). Завдяки автоматичній коробці передач Allison ці самоскиди забезпечують максимально низьку вартість перевезення на тонну вантажу. Наші коробки передач розраховані на роботу в найважчих умовах і здатні забезпечувати рух машин по найбільш складних ділянках місцевості – на підйомах і спусках, по бруду і по гравію.

Дочірнє підприємство «Автомоторс» здійснює поставку, технічне обслуговування, гарантійний та капітальний ремонт, модернізацію двигунів і трансмісій для шахтних самоскидів і навантажувачів. Фахівці «Автомоторс» мають всі необхідні дозволи, допуски та ліцензії для підземних робіт в шахтах.

Наш досвід

Вибрані проекти

Переваги роботи з нами
в цій сфері

Наша мета – найбільш повне задоволення потреб клієнтів, починаючи від технічного супроводу проектів до оперативної сервісної підтримки. Підтвердженням тому є розвинена сервісна інфраструктура і багатий досвід в проведенні складних ремонтів:

 • У нас є два висококласних сервісних центри в Україні: в Києві і в Запоріжжі
 • Ми маємо єдиний в Україні випробувальний стенд для автоматичних трансмісій Allison
 • На постійному техобслуговуванні в ДП «Автомоторс» більше 12 000 двигунів по всій Україні
 • Єдиний в Україні випробувальний стенд гальмівних систем ABS Knorr-Bremse для діагностики гарантійних випадків
 • 15 мобільних сервісних бригад, які доступні в будь-якій точці України 24/7
 • Ми брали участь в ремонті і обслуговуванні техніки для створення саркофага над ЧАЕС
 • В наявності найбільший в Україні склад офіційних оригінальних запчастин Deutz (Дойц)
 • Досвід в проведенні ремоторизації с/г і військової техніки з заміною двигунів і трансмісій, а також досвід капітальних ремонтів когенераційних установок

Якщо у вас є питання, залиште свою заявку
і ми зв'яжемося з вами: