Силові агрегати для автобусів “Еталон”

2021.04.29

Підприємство «Автомоторс» виробляє силові агрегати ( PowerPacks) які складаються з таких основних компонентів, як автоматична трансмісія Allison та дизельний двигун Iveco, та серійно постачає їх на збиральний конвеєр національного виробника автобусів “Еталон”. Щойно, отримано чергову партію комплектуючих для цього проекту та на виході маємо вже готові до встановлення на шасі автобусів «Силові Агрегати».

Завдяки спеціальній модифікації автоматичної коробки перемикань Allison досягається дуже плавний старт автобусів, а з допомогою ретардера яким облаштована коробка Allison, часті гальмування в міському циклі стають також дуже комфортними та не наносять шкоди для самої коробки передач. А завдяки найновітнішої програми работи ( FuelSense® 2.0 – новітній пакет паливо-зберігаючих функцій)  коробки перемикань Allison забезпечується додаткова економічність пального. ДП Автомоторс радий та пишається тим, що ми допомагаємо українським підприємствам створювати новішу техніку, яка не поступається світовому рівню технологій.

Компанія Allison Transmission – світовий лідер в постачанні повністю автоматичних коробок передач для комерційних та міських автобусів. Ми прагнемо забезпечувати максимальну рентабельність і зручність експлуатації техніки, а також високий рівень безпеки та комфорту для пасажирів.

Компанія «Автомоторс» пропонує повний модельний ряд автоматичних коробок передач Allison і систем гібридного приводу для міських і міжміських автобусів. Плавне перемикання передач, висока паливна економічність і підтверджена довговічність.

Автомоторс проектує і виготовляє на основі коробки передач Allison системи приводу, якими оснащуються міські автобуси, що працюють у всіх регіонах України.

НАШІ ТЕХНОЛОГІЇ

  • Continuous Power Technology ™ (Безрозривна передача крутного моменту)
  • функція самодіагностики
  • Ретардер (гідросповільнювач)
  • Два алгоритми перемикання передач
  • Блокування вмикання передачі з нейтралі
  • Управління потужністю двигуна під час перемикань
  • FuelSense® 2.0 – новітній пакет паливо-зберігаючих функцій
  • xFE – оптимізовані передавальні числа і раннє блокування гідротрансформатора
  • Гібридний привід

Офіційний сервіс трансмісій Allison в Україні, а також підтримка гарантії виробника забезпечує ДП «Автомоторс».

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування двигунів Deutz Дойц в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту двигунів Deutz, оригінальні запасні частини Deutz, великий склад запасних частин в наявності і підтримує офіційну гарантію двигунів Deutz на території України