Наш солідний досвід – запорука успішної реалізації і швидкої окупності вашого проекту. За нашими плечима понад 15 років досвіду в сфері малої енергетики та автономного енергопостачання. Запущено в експлуатацію більше 50 МВт когенераційних установок. А також багатий досвід участі в проектах створення дизель-генераторних установок за індивідуальним замовленням в проектах з нестандартними вимогами.
Міні-ТЕЦ MWM / Deutz (дойтц) знайшли своє застосування в багатьох галузях промисловості та муніципальному секторі. За допомогою когенераційних установок MWM можна покрити діапазон потужностей від 200 кВт до 100 МВт для децентралізованого енергопостачання. Наприклад, в Західній Європі більше 20% промислових і муніципальних споживачів електроенергії і тепла використовують вигоди та переваги власних міні-ТЕС. Галузевим стандартом стало використання газопоршневих когенераційних установок на біогазових установках, при утилізації звалищного газу і шахтного метану.
У наших когенераційних установок ККД згоряння палива доходить до 85 … 90% і тільки 10% втрачаються. Економія палива при виробленні енергії в когенераційному циклі досягає до 40% в порівнянні з роздільним виробництвом тієї ж кількості електроенергії (конденсаційна електростанція) і теплової енергії (водогрійна котельня). Наприклад, використовуючи теплозабезпечення вихлопних газів і охолоджувальної рідини газового двигуна потужністю 500 кВт для опалення, можна забезпечити теплом площу розміром в 4 … 4,5 тис. м2, підтримуючи нормальну температуру в приміщеннях.
Поняття «когенерація» не нове для вітчизняної енергетики. Але в малій енергетиці дані технології раніше застосовувалися рідко і довгі роки широко використовувалися, в основному, на великих паротурбінних електростанціях. Однак сьогодні поряд з «великою» енергетикою досить значною стає і роль об’єктів малої енергетики: когенераційних електростанцій на базі газових двигунів потужністю 200 … 4500 кВт (саме таких когенераційних установок, які ми пропонуємо нашим замовникам). Комунальні водогрійні котельні успішно реконструюються в когенераційні ТЕЦ на базі газопоршневих установок, а заводські парові котельні – в когенераційні газопоршневі енергоцентри. У 2019 компанія MWM представила на ринку когенераційний агрегат потужністю 10 МВт, який розширює сегмент застосування нашого обладнання до масштабного бізнесу енергопостачальної компанії.
З 2020 року ми здійснюємо збірку когенераційних установок на базі німецького газового двигуна Deutz, електричною потужністю 200 кВт. Завдяки локалізації проектування і монтажу на нашому виробничому майданчику в Україні, КГУ серії TCG 2015 V08 володіє ідеальним співвідношенням ціна – якість. Термін окупності, за досвідом реальних прорахунків для наших українських замовників, становить до 2 років!
Якщо Ви зацікавлені в будівництві власної когенераційної електростанції для покриття потреб в електриці і теплі, або в постачанні електроенергії в мережу, ми з радістю надамо Вам найкращі рішення цих задач. А сервісна команда ДП «Автомоторс» надасть послуги з обслуговування і ремонту вашого енергетичного обладнання, а також запропонує оригінальні запчастини. Ви можете бути впевнені, що при виникненні проблеми наші компетентні фахівці прибудуть на ваш об’єкт протягом доби.