Компанія MWM презентувала нові моделі когенераційних установок

2021.07.13

Компанія MWM офіційно представила нові агрегати серії TCG 3020 з дванадцятьма (V12) і шістнадцятьма (V16) циліндрами. Серія TCG 3020 це нове покоління когенераційних агрегатів, що розширює лінійку TCG 2020. Когенераційні установки TCG 3020 V12 і V16 забезпечує найкращі показники рентабельності в своєму класі потужності — за рахунок унікального поєднання тривалого терміну експлуатації до проведення капітального ремонту (80 000 мотогодин на природному газі) та прекрасного ККД. Електричний ККД на природному газі доходить до 45% і 43,6% — на біогазі. Нові варіанти когенераційних установок привертають увагу не тільки збільшеною потужністю — різниця в порівнянні з моделями-попередницями може досягати 18 відсотків — але і низькою витратою моторної оливи.

Потужні газові двигуни для вирішення індивідуальних завдань

Універсальні газові двигуни MWM TCG 3020 підходять для найрізноманітніших сфер застосування і видів газу: природного газу, біогазу, попутного нафтового газу і пропану. Дві нові моделі мають компактну конструкцію і не відрізняються від моделей-попередниць TCG 2020 V12 / TCG 2020 V16 кількістю циліндрів і габаритами, стали до 18% потужніші. Тому обидва нових газових двигуна привертають увагу своєю потужністю – це 1380 кВт електричних для TCG 3020 V12 і 1840 кВт електричних для TCG 3020 V16. Електричний ККД когенераційних установок досягає 45% при роботі на природному газі і 43,6% при роботі на біогазі. Загальний ККД представлених газових двигунів, які експлуатуються на природному газі, перевищує 87%.

Постійне вдосконалення газових двигунів і когенераційних установок MWM для індивідуальних рішень в сфері виробництва енергії

Ще в січні 2019 року компанія MWM випустила на ринок 20-циліндровий варіант агрегату TCG 3020, який завоював величезну популярність серед клієнтів. «Дві нові моделі покликані стати потужними альтернативами в затребуваному діапазоні потужності від одного до двох мегават», — розповідає Тім Скотт. За рахунок застосування цифрової системи управління електростанцією TPEM (Total Plant & Energy Management), створеної компанією MWM, всі дані про управління двигуном (і когенераційною установкою в цілому) зводяться воєдино в спеціальній системі. Поєднання поліпшених параметрів нових моделей і цифрової системи управління електростанцією забезпечить власникам когенераційних установок максимальну продуктивність і високий коефіцієнт готовності обладнання. Газові двигуни серії TCG 3020 можна використовувати, наприклад, для когенерації на промислових підприємствах, в лікарнях і аеропортах, для комерційної генерації електроенергії підприємствами-постачальниками електроенергії. Підійдуть вони і для очисних споруд і звалищ.

Детальні характеристики модельного ряду когенераційних агрегатів MWM наявні у нас на сайті.

Оригінал новини на сайті MWM.

 

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування когенераційних установок MWM в Україні є компанія ДП “Автомоторс”. У нас є штат сертифікованих фахівців для ремонту агрегатів MWM, оригінальні запасні частини MWM, склад запасних частин в наявності.