Чернігівський автозавод завершив випробування 12-метрового міського автобуса “Астра” з силовим агрегатом FPT-Allison

2021.06.15

Чернігівський автозавод (ТМ “Еталон”) завершив останній етап випробувань нового 12-метрового автобуса А12210 “Астра” з двигуном FPT Євро-6, АКПП Allison Transmission і гальмівною системою Knorr-Bremse. Автобус готовий до серійного виробництва. В якості силового агрегату в новому автобусі буде використовуватися двигун FPT Industrial N67ENT6WC29.00 потужністю 210 кВт Євро-6 і автоматична коробка передач Allison Transmission T325 з ретардером.

Компанією “Автомоторс” вже зібрана і передана Чернігівському автозаводу перша партія силових агрегатів FPT-Allison для серійного виробництва автобусів А12210 “Астра”.

Автобус “Астра” 100% низькопідлоговий і розрахований на перевезення 102 пасажирів. А12210 розроблено з урахуванням 107-го правила і адаптовано під перевезення пасажирів з обмеженими можливостями. Автобус започаткує ціле сімейство великих автобусів корпорації «Еталон». На базі новинки планується також створення автобуса 10,5 м, 18-метрової «гармошки», інших 3-вісних моделей, а також тролейбусів.

Проект виробництва силового агрегату FPT-Allison для Чернігівського автозаводу реалізовано нами в партнерстві з українським дилером FPT — компанією “Агроальянс”.

 

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування АКПП Allison та гальмівних систем Knorr-Bremse в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту трансмісій Allison, оригінальні запасні частини Allison, великий склад запасних частин в наявності.