Автомоторс на виставці Mining & Minerals Expo

2020.11.13

З 10 по 12 листопада 2020 року наша компанія взяла участь у V Міжнародній спеціалізованій виставці гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo. ДП “Автомоторс” вже багато років працює з підприємствами гірничодобувної промисловості та нафтогазової галузі.

Для підприємств гірничодобувної та нафтогазової галузі ми здійснюємо:

  • гарантійне та пост-гарантійне сервісне обслуговування двигунів Deutz та MTU, встановлених на вантажно-доставочних машинах, перевантажувачах, прохідницьких машинах
  • постачання нових двигунів Deutz на заміну вийшли з ладу, встановленим на гірничодобувній техніці. Відновлюємо комплектацію двигуна за серійним номером з відповідністю всіх приєднувальних та посадкових габаритів, а також опцій прошивки електронних блоків керування
  • гарантійне та пост-гарантійне сервісне обслуговування АКПП Allison Transmission, встановлених на гірничодобувній та нафтогазовій техніці.
  • модернізація бурових установок із заміною двигунів та трасмісій.

 

Нагадаємо, що офіційним сервіс партнером для гарантійного і пост гарантійного обслуговування АКПП Allison в Україні є компанія ДП Автомоторс. Тільки Автомоторс має сертифікованих фахівців для ремонту трансмісій Allison, оригінальні запасні частини Allison, великий склад запасних частин в наявності.